Servis Modřany

Provádíme mechanické a elektrikářské opravy osobních vozidel všech značek se zaměřením na zn. Škoda, VW, Audi, Seat, Mercedes-Benz a BMW. Po předchozí domluvě nabízíme realizaci oprav i mimo standardní pracovní dobu.
Dále nabízíme služby pneuservisu.

Read More

Dodávková vozidla

Naše poskytované služby autoservisu zajišťuje nejen servisní práce, ale mimo jiné vlastní odtahový vůz, který Vám může být k dispozici. Dokážeme Vám i poskytnout náhradní vůz po dobu opravy.

Dlouhodobě spolupracujeme s externími dopravci.

Read More

Montážní středisko Loksys

GPS monitorování vozidel je v dnešní době jedna z nejdůležitějších investicí, kterou může každá firma udělat. Optimalizace nákladů na pohonné hmoty, servis vozidel, jejich efektivní řízení, sledování servisních knížek a v neposlední řade zpracována agenda okolo všech vozidel přes knihy jízd.

Read More

Autoservis Modřany

Autoservis v Modřanech nabízí tyto služby: opravy osobních, užitkových a nákladních vozidel všech značek, rychloservis pneuservis pro osobní a užitková vozidla včetně uskladnění pneumatik příprava a zařízení STK a kalibrace tachografu vyzvednutí vozidla k opravě a zpětné přistavení po opravě montáž protislunečních folií na autoskla montáž vyhledávacího a záznamového zařízení, kniha jízd renovace laku karoserií, čištění interiérů komplexní správa

Read More

vyvažovačka pneuservisu v Modřanech

Pneuservis Praha 12

Pneuservis Praha 12 a naše služby Demontáže a montáže z osy vozidla Přezouvání běžných i nízkoprofilových pneumatik na profesionálních strojích a pomocným ramenem Vyvážení pneumatik Opravy pneumatik pro osobní vozidla Prodej pneu zn. Continental, Goodyear, Michelin, Nokian, Hankook a dalších značek Bezplatná ekologická likvidace starých pneumatik při koupi nových v našem pneuservisu Nenechávejte Vaše přezutí

Read More