Pneuservis Praha 12

Pneuservis Praha 12 a naše služby

  • Demontáže a montáže z osy vozidla
  • Přezouvání běžných i nízkoprofilových pneumatik na profesionálních strojích a pomocným ramenem
  • Vyvážení pneumatik
  • Opravy pneumatik pro osobní vozidla
  • Prodej pneu zn. Continental, Goodyear, Michelin, Nokian, Hankook a dalších značek
  • Bezplatná ekologická likvidace starých pneumatik při koupi nových v našem pneuservisu

Nenechávejte Vaše přezutí pneumatik na poslední chvíli, předcházejte nepříjemným okamžikům a nechte si správně vyvážit pneu, jelikož má i tato drobnost vliv na Vaší spotřebu a chování vozidla na vozovce. Poradíme Vám i se správným výběrem vhodného rozměru. Domluvte si úschovnu pro Vaše letní pneu.

Nejste si jisti správnou volbou a výběrem vhodné pneumatiky, dopřejte si internetové porovnání dle nejnovějších testů. Vhodnou volbou jsou osvědčené značky pneumatik značek Dunlop, Goodyear, Michelin, Nokian…

Pneuservis Caravan Comfort & Truck Servis

Pneuservis interiér Modřany

Pneuservis Modřany

Vybavení autodílny Caravan Comfort

Emission Analytics – Pneu s nízkým valivým odporem

Jedná se o štítky, které jsou k dispozici na pneumatikách od roku 2012. Jedná se o pneumatiky, kde jsou nejdůležitější tři parametry. Nejdůležitější vlastnost pneumatiky je hodnocení valivého odporu, který má vliv na spotřebu paliva.

Dle odborníků se jedná o využití zejména na vozech, které pravidelně brázdí dálnice, takže pro občasnou jízdu na dálnici či ve městě se nemusíte řídit těmito štítky spotřeby. Zkrátka a dobře EU nařídila označení pneumatik štítkem jaké máme např. u lednic, praček a ostatních elektr. zařízení. My osobně se řídíme testy a recenzemi našich zákazníků.

Pneuservis Praha 12 je Vám k dispozici poblíž autosalonu Škoda Autotrio. Tudíž s novým vozem zajeďte klidně k nám na přezutí a ušetříte.