CaravanComfort

Tipy na Vaší dovolenou

Cestování s karavanem – Tipy na dovolenou

Kempování v ČR

Pokud chcete s karavanem vyrazit a toulat se po České republice máte k dispozici obrovské množství kempů, které můžete před cestou nastudovat a vyrazit dle Vašeho cestovního iteneráře.
Online průvodce kempy
Můžete shlédnout naše možné tipy pro Vaše cesty s karavanem nebo využít oblíbené stránky našich cestovatelů. Do Kempu je portál, který nabízí ubytování nejen v Čechách, ale i na Slovensku. Snadné vyhledávání na stránce je samozřejmostí. Přehledná mapa kempů, ceníky, fotografie, odkazy na penziony a spousta dalšího si zde můžete předem prostudovat.

Další výbornou a hojně používanou stránkou našich zákazníků je portál Camp, kde si opět přehledně projdete jednotlivé regiony. Nově také můžete mít přehled kempů ve Vašem mobilním telefonu.      Camp.cz

Stáhněte si zdarma aplikaci do Vašeho mobilního telefonu

Aplikace do mobilního telefonu

 

Tato aplikace má další obrovskou výhodu, nejen to, že jste kdykoliv připraveni na změny případné trasy, ale máte zde jedinečnou možnost čerpat slevu u vybraných kempů. Stačí se prokázat slevovým kódem ve Vašem mobilním telefonu a získáte slevu z ceny za ubytování.

 

Kempování v Evropě

Samozřejmě převážná část má chuť opustit hranice naší země a vydat se hledat dobrodružství u sousedů nebo dojet ještě dál. Zde je tedy potřeba si skutečně dopředu připravit podrobný plán cesty, aby jste zbytečně nedoplatili na svou nepřipravenost. S naší pomocí se Vám to nestane, jelikož u nás dostanete několik dobrých rad zdarma.

Při cestách s obytným vozem narazíte na nejrůznější překážky ať se jedná o placení mýtného, dálničních poplatků nebo poplatky za průjezd tunelem či městem. Je dobré se nejdříve řádně připravit na cestu do určené destinace, jelikož by se Vám Vaše dovolená mohla prodražit. Plánujete třeba využít nějaký trajekt ? Lépe je si rezervaci učinit předem např. na této stránce, která je v českém jazyce.

Nejběžněji používané přístavy: HR – Dubrovnik, Hvar, Porec, Losinj, Split, Zadar; IT – Ancona, Bari, Napoli, Venice, Livorno; GR – Corfu, Paxi, Cefalonia, Piraeus, Patras; SWE – Trelleborg, Stockholm, Helsingborg a ostatní přístavy.

Rezervace trajektů při cestě s naším karavanem

Ostatní destinace, vyhledejte zde.

Pro vyhledávání evropských kempů můžete navštívit např. tuto stránku: cz.campingcompass.com.

Dalším zajímavým a přehledným webem který nabízí svým uspořádáním pohodlné vyhledání cílové destinace Vaší trasy karavanem. Navštivte proto webové stránky : camping.info.

Lichenstein Lake