CaravanComfort

Vyhledávač kempů

Jednoduchý vyhledávač kempů, které můžete naším zapůjčeným karavanem navštívit.

Vyhledej si svůj kemp

Autocampy v Evropě

Najít všechny kempy v dané oblasti můžete přes tento vyhledávač. Cestujete s karavanem v České republice, Slovensku, Rakousku nebo v jiné zemi? Nevadí, protože tato interaktivní mapa Vám zjistí dostupné autokempy i v jiných státech. S naším obytným karavanem se ani v Evropě neztratíte.

Jak cestovat s karavanem po Evropě

Před odjezdem na dovolenou je dobré mít vybrané kempy a nebloudit po městech s obytným vozem. Existuje několik portálů pro snadný výběr kempu. Tyto webové stránky Vám usnadní plánování Vaší trasy, proto můžete shlédnout několik zajímavých tipů.

Kempování v Evropě

 

Samozřejmě převážná část má chuť opustit hranice naší země a vydat se hledat dobrodružství u sousedů nebo dojet ještě dál. Zde je tedy potřeba si skutečně dopředu připravit podrobný plán cesty, aby jste zbytečně nedoplatili na svou nepřipravenost. S naší pomocí se Vám to nestane, jelikož u nás dostanete několik dobrých rad zdarma.

Při cestách s obytným vozem narazíte na nejrůznější překážky ať se jedná o placení mýtného, dálničních poplatků nebo poplatky za průjezd tunelem či městem. Je dobré se nejdříve řádně připravit na cestu do určené destinace, jelikož by se Vám Vaše dovolená mohla prodražit. Plánujete třeba využít nějaký trajekt ? Lépe je si rezervaci učinit předem např. na této stránce, která je v českém jazyce.

Nejběžněji používané přístavy:

  • HR – Dubrovnik, Hvar, Porec, Losinj, Split, Zadar
  • IT – Ancona, Bari, Napoli, Venice, Livorno
  • GR – Corfu, Paxi, Cefalonia, Piraeus, Patras
  • SWE – Trelleborg, Stockholm, Helsingborg a ostatní přístavy.

Rezervace trajektů při cestě s naším karavanem

Ostatní destinace, vyhledejte zde.

Pro vyhledávání evropských kempů můžete navštívit např. tuto stránku:cz.campingcompass.com.

Dalším zajímavým a přehledným webem který nabízí svým uspořádáním pohodlné vyhledání cílové destinace Vaší trasy karavanem. Navštivte proto webové stránky : camping.info.