CaravanComfort

S karavanem na cestách

S karavanem na dovolenou

Vítejte, na našich stránkách půjčovny obytných vozů. Naše společnost Caravan Comfort Vám přináší možnost zažít opravdu neobvyklou a svobodnou dovolenou. S naším pronajatým karavanem zažijete spousta zábavy a budete si užívat bezstarostného cestování. S naším zapůjčeným karavanem se neztratíte. S karavanem po Evropě i do Světa.

Nabídka služeb a vybavení v obytném voze Nabídka vybavení v pronajatém voze Ixeo

Co s karavanem na cestách

S naším karavanem se jen tak neztratíte, díky navigačnímu systému ve voze. S karavanem dosáhnete svého cíle pohodlně a bezstarostně. Přejděte na online rezervaci karavanu. S karavanem zažijete nevšední zážitky v komfortu, tudíž si právem odpočinete na svých cestách. Díky rozšířené nabídky si ze zapůjčeným karavanem můžete zajet i do opuštěných míst, protože komfort uvnitř Vám poskytne skutečnou svobodu Vaší vysněné dovolené. Použijte náš karavan třeba na víkendové rybaření!

Zažijte velké dobrodružství na cestách s naším zapůjčeným karavanem. Projeďte si místa o kterých jste doposud jen sněli. S karavanem na dovolenou se můžete vydat již zítra. Vyražte na místa, které si předem pečlivě naplánujete nebo pojedete prostě jen tak. 

Máte na nás ještě nějakou otázku ? Kontaktujte nás.

Karavanem na dovolenou do Chorvatska

Chorvatsko se nachází na východním pobřeží Jadranského moře a může se pochlubit výjimečným přírodním a kulturním bohatstvím. Má více než 1200 ostrovů a útesů, 8 oblastí je prohlášených za Národní park a najdete zde i 11 chráněných krajinných oblastí.